محل تبلیغات شما

در این پست می خوام یکی از آسون ترین راههای کسب درآمد ازاینترنت بدون سرمایه گذاری رو معرفی و آموزش بدم .من هم در این نوع سایت ها فعالیت دارم که الان در ۱ فروردین سال ۹۲ حدود ۹ ماه میشه که دارم تو سایت های کلیکی کار می کنم(و البته دیگر روش های کسب درآمد) تا یک درآمدی از اینترنت داشته باشم و معمولا افرادی که تو اینترنت زیاد هستند مثل خودم با این نوع سایت های کسب درآمد به ازای کلیک آشنا می شوند که بعضی ها گرفتار سایت هایی می شوند که ۱$ دلار به ازای کلیک می دهند (مثل grandptc.com که این سایت قدیمی هنوز هم فعال هست و بواسطه تبلیغات تاریخ مصرف گذشته اش داره هنوز ی می کنه) این سایت ها خیلی قدیمی هستند و ,هیچ جا شما نمی تونید سایتی پیدا کنید که بیشتر از ۰٫۰۱$ به ازای کلیک پرداخت کنه اگر هم بیشتر باشه ۰٫۰۳$ به عضویت ویژه یا ارتقاء یافته می دهند.

برای مشاهده کامل پست ،به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

درآمد نامحدود دلاری با جذب بی نهایت زیرمجموعه مستقیم

استراتژی سایتهای کلیکی برای اولین بار در ایران

yougetprofit | چهارمین سایت برتر کلیکی دنیا

سایت ,درآمد ,کسب ,های ,کلیک ,اینترنت ,کسب درآمد ,سایت های ,ازای کلیک ,به ازای ,می دهند

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

✧♛✧ My Beauty Story ✧♛✧ گالری عکس مدلهای جدید انواع سوییشرت زنانه مردانه بچگانه مجلسی و ورزشی آموزش های آنلاین تبلیغات و بازاریابی thirdregecon اس ام اس , دانلود آهنگ , عکس پایگاه اطلاع رسانی مهدی ما Andrew's notes autlcar Doris's memory