محل تبلیغات شما

با سلام

امروز در خدمت شما هستم تا سایت yougetprofit رو خدمت دوستان معرفی کنم.

سایت کلیکی yougetprofit در ردیف  چهارم بهترین سایتهای کلیکی معتبر دنیا رده بندی شده و دارای امتیاز بسیار بالائی می باشد که باعث میشه بتوان برای طولانی مدت روی این سایت کلیکی حساب باز کرد .

رتبه این سایت در دنیا : 

سود مضاعف :

در بازه های زمانی مشخصی ، سایت پکیج های تشویقی موسوم به  "Add Fund Promo" یا "Point Contest" رو ارائه میده که در اون موقعیت ها شما میتونید با خرید پکیج های مربوطه هم تخفیف های اعلام شده را دریافت کنید و هم ۲۵% سود اضافی بدست بیارید .مثلا اگر قیمت بسته ۲۰$ باشه شما با خرید این بسته که در حقیقت با تخفیف ۵۰% ارائه شده ، ۲۵% جایزه دریافت می کنید و این یعنی ۵ دلار سود اضافی!!!!!

و این به چه طریقی میسر هستش؟

یک قسمت Revenue Shares وجود داره به این صورت که هر سهم به نام Advertising Shares Pack به قیمت ۲۵ دلار عرضه میشه.(سهام در این سایت خرید تبلیغات است)
۲۵ دلار درسایت می گذارید و علاوه بر پلن های تبلیغاتی که می گیرید پس از تقریبا ۶۰-۵۰ روز ۳۰ دلار به شما بر می گردونه
یعنی از روزی که سهام رو خریداری میکنید ، روزانه مبلغی به عنوان سود سهام به حساب شما منظور می شود ،یعنی شما هر بار که وارد سایت می شوید خواهید دید که بالانس شما در سایت در حال افزایش است و وقتی به ۳۰ دلار رسید سهام شما آزاد میشود حالا شما میتوانید یک سهم دیگر با ۲۵ دلار بخرید و ۵ دلار سودتون رو برداشت کنید یا اینکه کلا برداشت کنید.

آموزش خرید سهام در Yougetprofit :

برای خرید بسته باید ۲۵ دلار در Purchase Balance خودتون  موجودی داشته باشید.
برای این منظور ،روی گزینه Deposit برای افزایش موجودی کلیک نموده و از طریق پرفکت مانی افزایش موجودی بدهید.
سپس برای خرید سهام مطابق شکل بر روی Buy Advertising Shares Pack کلیک کنید.
علاوه بر خود سهام ۵۰۰۰ کلیک ، ۱۰۰ کلیک بنر و ۷ درخواست عضویت نیز دریافت خواهید نمود.
در سایت  Yougetprofit باید حتما هر روز ۱۰ آگهی رو ببینید تا سود روزانه رو دریافت نمائید.

جذب رفرال مستقیم سریع :

نکته مهمی در رابطه با جذب رفرال مستقیم : دوستان شما خیلی راحت میتونیدبا قرار دادن لینک زیرمجموعه گیری خودتون ، از طریق فیس بوک ، توئیتر ، یوتیوب و البته از طریق تبادل ترافیک با سایت easyhits4u  رفرال های مستقیم زیادی بدست بیارید و البته راه دیگه ای که هست با تبلیغ در سایتهای کلیکی که عضوشون هستید میتونید برای دیگر سایتهای خودتون رفرال مستقیم جذب کنید

به تصویر ذیل دقت فرمائید :

در تصویر فوق ملاحظه می فرمائید که از طریق تبلیغ لینک زیرمجموعه گیری در سایت yougetprofit  تعداد زیادی رفرال مستقیم جذب نئوباکس

من شده اند و این یه سرمایه گذاری هوشمندانه هستش. خرید یک بسته ۲۵ دلاری و جذب رفرال مستقیم و سودی معدل ۴۵ دلار در بازه زمانی مشخصی. که البته این میتونه در مورد همه سایتهای صادق باشه و نه صرفا نئوباکس

و یه نکته مهم دیگه اینکه : همیشه points خودتون رو به purchase balance منتقل کنید تا جذب رفرال اجاره ای و تمدید اون رو رایگان داشته باشید .

و در نهایت نکته بسیار بسیار مهمی که باید خدمت دوستان عرض کنم اینکه : اگر توان شما مثلا تا حد اجاره ۲۰ رفرال هستش هیچ وقت همه موجودی بالانس خودتون رو بطور کامل برای اجاره رفرال استفاده نکنید ، بهترین حالت که سود شما رو تضمین خواهد کرد و روش مورد استفاده خودم هستش اینه که شما ۵ رفرال اجاره کنید برای مدت ۶ ماه !!!!

بله ۶ ماه یا یک سالدوستان تنها راه موفقیت در سایتهای کلیکی فقط و فقط همین روش هستش و بس و غیر از این توصیه میکنم وقت خودتون رو تلف نکنید.

برای عضویت در سایت yougetprofit روی بنر زیر کلیک نمائید.

منبع :neotrade

عضویت در این سایت : 

درآمد نامحدود دلاری با جذب بی نهایت زیرمجموعه مستقیم

استراتژی سایتهای کلیکی برای اولین بار در ایران

yougetprofit | چهارمین سایت برتر کلیکی دنیا

رو ,رفرال ,دلار ,سایت ,سهام ,، ,رفرال مستقیم ,۲۵ دلار ,این سایت ,جذب رفرال ,از طریق

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه لباس بچگانه لباس زنانه مدل مانتو پالتو کاپشن اورکت مجلسی و بیرونی شمیم گل یاس idoxelpee سلامتی و پزشکی fracoplumnons rotapascons قــصـه هـای ( طــنـزِ ) شــیـر و عـسـل Ramona's game مدرس زبان انگلیسی cribanetsuf destthedeka